contact us
Skontaktuj się z nami

Tworzymy okazje.

Cały czas powstają nowe domy, fabryki czy centra handlowe. I każdego dnia jedne stają się nierentowne, inne podupadają, a kolejne plajtują w wyniku złego zarządzania. Nasze zadanie polega na znalezieniu takiej ukrytej żyły złota, odrestaurowaniu jej i przywróceniu prawdziwej wartości. Gdy jej wartość jest o wiele wyższa niż w dniu zakupy, to zostaje sprzedana albo jej powierzchnia skomercjalizowana. I właśnie wtedy nasi klienci mogą świętować ogromne zyski.
Właśnie tym zajmują się od lat specjaliści z Polskiego Funduszu Nieruchomości Pokomorniczych.

Nasz zespół to eksperci w wielu branżach. Wiemy, w jaki sposób dotrzeć do najciekawszych nieruchomości i jak kupić je po najniższej cenie. Wiemy też, jak zrewitalizować każdy dom mieszkalny, kamienicę czy fabrykę. Potrafimy zapewnić obiektom optymalne zarządzanie na każdym poziomie ich funkcjonowania. I wreszcie wiemy dokładnie, które inwestycje będą najlepsze dla naszych klientów.

Do zrealizowania tych zyskownych inwestycji potrzebny jest kapitał. Twój kapitał.

Nasz model biznesowy to system niezawodny jak zegarek szwajcarski. Wnikliwa analiza danych i ocena potencjału z każdej możliwej strony sprawiają, że sprzedajemy z dużym zyskiem, dając naszym klientom bardzo satysfakcjonujący zwrot z inwestycji, dzięki czemu kolejne wspólne przedsięwzięcie to tylko kwestia czasu. Sekretem naszej skuteczności jest sieć kontaktów i relacji z osobami, firmami i instytucjami mogącymi dostarczyć nam informacji o najlepszych sposobnościach do zarobku. I stale poszerzamy nasze możliwości.